Το 1ο ΓΕΛ Σταυρούπολης Θεσσαλονίκης συμμετέχει για πρώτη φορά στο European School Radio με τη μαθητική ομάδα του 2Voices Radio. Σας προσκαλούμε να έρθετε στην ραδιοφωνική μας παρέα για να περάσουμε μαζί αξέχαστες στιγμές με ενημέρωση, ψυχαγωγία και πάνω από όλα πολύ μουσική. Ετοιμάζουμε μια χριστουγεννιάτικη εκπομπή με πολύ μουσική, ενημέρωση και ιδέες για να περάσουμε όμορφα τα Χριστούγεννα… Μείνετε συντονισμένοι!
Ετοιμάσαμε για σας το διαφημιστικό μας σποτάκι. 😀 Ακούστε το!
Πρόσφατα σχόλια