Το Γυμνάσιο Οινοφύτων με την ομάδα Active Radio είναι έτοιμο για δράση.

Το λογότυπο της ομάδας μας!

Το Γυμνάσιο Οινοφύτων Βοιωτίας συμμετέχει για πρώτη φορά στο European School Radio με τη μαθητική ομάδα του Αctive Radio. Βρισκόμαστε στα μαγευτικά Οινόφυτα του δήμου Τανάγρας, μία ανάσα από την Αθήνα και μισή από την Χαλκίδα. Σας προσκαλούμε να έρθετε στην ραδιοφωνική μας παρέα για να περάσουμε μαζί αξέχαστες και έντονες ραδιοφωνικές στιγμές με ενημέρωση, ψυχαγωγία και πάνω από όλα πολύ μουσική. Το σχολείο μας είναι αρκετά δραστήριο και φέτος αποφασίσαμε να επεκταθούμε και στο χώρο του ραδιοφώνου. Ελπίζουμε να τα καταφέρουμε και να έχουμε μία καλή ραδιοφωνική χρονιά. Καλή μας προσπάθεια και καλή σας ακρόαση!

Aκούστε την πρώτη μας ηχογράφηση  Σποτ Active Radio Γυμνάσιο Οινοφύτων

Δείτε την ιστοσελίδα του σχολείου μας πατώντας τον ακόλουθο σύνδεσμο gym-oinof.voi.sch.gr

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: https://blogs.sch.gr/esrblog/2014/11/10/%cf%84%ce%bf-%ce%b3%cf%85%ce%bc%ce%bd%ce%ac%cf%83%ce%b9%ce%bf-%ce%bf%ce%b9%ce%bd%ce%bf%cf%86%cf%8d%cf%84%cf%89%ce%bd-%ce%bc%ce%b5-%cf%84%ce%b7%ce%bd-%ce%bf%ce%bc%ce%ac%ce%b4%ce%b1-active-radio-%ce%b5/