ΦαντασμαγοριθΥτε!!! στις 11 Μαρτίου 2014 και 3-4μμ από τους “KAΛΑ, ΒΡΥ-τε ΤΑ όλα”

fantasmagoryte1-789x1024

Η εκπομπή της προηγούμενης εβδομάδας έγινε φάντασμα και οι “ΚΑΛΑ, ΒΡΥ-τε ΤΑ όλα” επιστρέφουν αυτή τη φορά προειδοποιώντας κι εσάς να μην… “ΦαντασμαγοριθΥτε”!!!!  😈

Τώρα σοβαρά… Για την ένατη ζωντανή εκπομπή μας, στις 11 Μαρτίου 2014, προτείναμε να ασχοληθούμε με ένα διαφορετικό θέμα…..

Αυτό είναι οι ιστορίες τρόμου.Το κάθε παιδί θα πει την  δικιά του ιστορία τρόμου.Μην φοβάστε,το περιεχόμενο τους θα είναι αστείο. Συντροφιά θα σας κρατούν τραγούδια που θα έχουν σχέση με το περιεχόμενο της εκπομπής μας.

Επίσης, μια τρομακτική εμπειρία διαισθανόμαστε ότι θα βιώσουμε κατά τη διάρκεια της εκπομπής….

Μήπως δεν θα ξέρουμε τίποτα;

Θα σχολιάσουμε και διάφορα γεγονότα, σύμφωνα με τα οποία διαπιστώθηκε η  ύπαρξη φαντασμάτων σε διάφορες περιοχές στον κόσμο.

ΜΠΟΥ!!!!

😆

* Γράφει η μαθήτρια του ΣΤ2, Μαρία Σφ.

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: https://blogs.sch.gr/esrblog/2014/03/10/fantasmagorithite/