Αρχίζουμε κι εμείς τη ραδιοφωνική μας χρονιά με μια εκπομπή-αφιέρωμα στην Κατίνα Κωνσταντοπούλου-Παξινού. Το γιατί διαλέξαμε αυτή τη μεγάλη ηθοποιό θα σας το πούμε κατά τη διάρκεια της εκπομπής μας!!! Πότε; Μα… την Κυριακή 22 Δεκεμβρίου, στις 11:30 π.μ. και για μισή ώρα θα σας μιλήσουμε μόνο γι` αυτήν…Μη μας χάσετε! Είμαστε οι μαθητές-παραγωγοί ραδιοφωνικών εκπομπών της Στ` τάξης του 7ου Δημοτικού Σχολείου Άργους.
![Η Κατίνα Κωνσταντοπούλου-Παξινού](https://blogs.sch.gr/esrblog/files/2013/12/PC180023-1024x768.jpg?x46910)
Η Κατίνα Κωνσταντοπούλου-Παξινού
Πρόσφατα σχόλια