ESummeR party. Δελτίο Τύπου – Αφίσα

Δελτίο Τύπου

To European School Radio σας προσκαλεί στο 1ο καλοκαιρινό πάρτυ που διοργανώνει σε συνεργασία με την Περιφέρεια Κεντρικής Μακεδονίας, το Μουσείο Κινηματογράφου και τον Οργανισμό Λιμένος Θεσσαλονίκης. Σας περιμένουμε στην 1η Προβλήτα στο Λιμάνι Θεσσαλονίκης, το Σάββατο 15 Ιουνίου στις 7 μ.μ., να γιορτάσουμε μαζί το τέλος μιας δημιουργικής μαθητικής ραδιοφωνικής χρονιάς και να δώσουμε ραντεβού τον Σεπτέμβρη με ακόμα περισσότερες εκπλήξεις.

Ελάτε να διασκεδάσουμε με τους EX aNimo, Πάνο Ζώη, RiaScal με guest τον Mario Brasil, τa μαθητικά συγκροτήματα Blackwell, The Change, Future Waves και τη Σοφία Αργυροπούλου.

Είσοδος ελεύθερη!

Η εκδήλωση θα μεταδοθεί σε ζωντανή διαδικτυακή εκπομπή των μαθητών από το European School Radio.

Πληροφορίες στο site του σταθμού: esradio.mysch.gr

αφισα παρτυ

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: https://blogs.sch.gr/esrblog/2013/06/14/esummer-party-%ce%b4%ce%b5%ce%bb%cf%84%ce%af%ce%bf-%cf%84%cf%8d%cf%80%ce%bf%cf%85-%ce%b1%cf%86%ce%af%cf%83%ce%b1/