Κάνε τη δική σου εκπομπή αυτό το καλοκαίρι !

esr summer (simos)

Το καλοκαίρι έφτασε ! Το European School Radio θα είναι μαζί σας κάθε στιγμή των διακοπών και θα σας δροσίζει με αγαπημένες μουσικές κάθε λεπτό του δικού σας καλοκαιριού.

Ανανεώνουμε το πρόγραμμά μας και ετοιμάζουμε μια ζώνη ζωντανών εκπομπών με μουσικούς παραγωγούς ΕΣΑΣ !

Αν συμμετείχες ήδη στην παραγωγή εκπομπών του μαθητικού ραδιοφώνου, αν έχεις κάποια εμπειρία στο ραδιόφωνο, αν ασχολείσαι με προγράμματα DJ ή αν πάντα ήθελες να έχεις μια ΔΙΚΗ σου ζωντανή εκπομπή στο ραδιόφωνο, μην αργείς !!!

Δήλωσε συμμετοχή στην παρακάτω φόρμα και θα επικοινωνήσουμε μαζί σου το συντομότερο !!!

Καλό ESummeR 🙂

esummer συμμετοχή

esr summer1 (simos)

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: https://blogs.sch.gr/esrblog/2013/05/31/%ce%ba%ce%ac%ce%bd%ce%b5-%cf%84%ce%b7-%ce%b4%ce%b9%ce%ba%ce%ae-%cf%83%ce%bf%cf%85-%ce%b5%ce%ba%cf%80%ce%bf%ce%bc%cf%80%ce%ae-%ce%b1%cf%85%cf%84%cf%8c-%cf%84%ce%bf-%ce%ba%ce%b1%ce%bb%ce%bf%ce%ba%ce%b1/