4η ΕΚΠΟΜΠΗ TOP TEENS ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΜΑΘΗΤΕΣ ΤΟΥ ΠΠΛ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ΓΙΑ ΤΟ YOUSMILE.GR ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΗ ΣΤΟΥΣ ΣΧΟΛΙΚΟΥΣ ΟΜΙΛΟΥΣΗ

Αγαπητοί  μαθητές,  εκπαιδευτικοί, φίλοι,  συνεργάτες

την  Πέμπτη  25  Απριλίου  2013, στο  στούντιο  του  YOUSMILE στο  Μαρούσι, οι  μαθητές   του  ΠΠΛ Αναβρύτων  πραγματοποίησαν  την  4η  εκπομπή  TOP  TEENS  με  θέμα  ”  ΣΧΟΛΙΚΟΙ  ΟΜΙΛΟΙ  ΣΤΟ  ΠΠΛ  ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ -ΕΝΑΣ  ΝΕΟΣ  ΘΕΣΜΟΣ”. Την  εκπομπή  παρουσίασαν  οι   μαθητές: Θάνος  Παπαδογιάννης, Αλίνα  Καλομενοπούλου . Καλεσμένες  στην  εκπομπή  ήταν  οι  καθηγήτριες  :  Μαίρη  Κωττούλα ( Φιλόλογος,  Υπεύθυνη   για   το  ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΟ   ΟΜΙΛΟ), Σοφία  Ναϊσίδου  ( Γυμνάστρια, Υπεύθυνη  για  τον  όμιλο ” Ψυχοκοινωνικές  δραστηριότητες  και  άσκηση   στη  φύση”) και  οι  μαθήτριες: Γεωργία  Τριανταφυλλοπούλου ( Αθλητικός  όμιλος), Δέσποινα  Πέτσιου  ( Δημοσιογραφικός  όμιλος).

Η εκπομπή  θα  μεταδοθεί  ηχητικά  από  το  ESRADIO  (  πιθανόν  την  Μ.  Τρίτη 30/4/13  και  ώρα : 22.00-23.00μ.μ.)

Ήταν   μια  ακόμη  επιτυχημένη  παραγωγή  των  μαθητών  του  ΠΠΛ  ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ,  για  το  YOUSMILE.GR

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ  ΠΑΙΔΙΑ!!!

ΑΠΟ  ΤΟ  ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΟ  ΟΜΙΛΟ  ΤΟΥ  ΠΠΛ   ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: https://blogs.sch.gr/esrblog/2013/04/29/4%ce%b7-%ce%b5%ce%ba%cf%80%ce%bf%ce%bc%cf%80%ce%b7-top-teens-%ce%b1%cf%80%ce%bf-%cf%84%ce%bf%cf%85%cf%83-%ce%bc%ce%b1%ce%b8%ce%b7%cf%84%ce%b5%cf%83-%cf%84%ce%bf%cf%85-%cf%80%cf%80%ce%bb/