ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΜΑΘΗΤΩΝ ΤΟΥ ΠΠΛ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ΣΤΟ MAD TV-RADIO

ΕΠΙΣΚΕΨΗ  ΜΑΘΗΤΩΝ  ΤΟΥ  ΠΠΛ  ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ  ΣΤΑ  ΣΤΟΥΝΤΙΟ  ΤΟΥ MAD TVRADIO

Την  Τετάρτη  20  Μαρτίου  2013,  μαθητές  του  ΠΠΛ  Αναβρύτων ( Όμιλος  ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑΣ, Όμιλος  ΨΥΧΙΚΟΙΝΩΝΙΚΕΣ  ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ   ΣΤΟ  ΑΛΣΟΣ  ΣΥΓΓΡΟΥ) θα  επισκεφθούν  τα  στούντιο  του  MAD TV-RADIO  στην  Παλλήνη  Αττικής.

Κατά  την  επίσκεψη  θα  γίνει  ξενάγηση  στους  χώρους   του  καναλιού, καθώς  και  ενημέρωση  από  τηλεοπτικούς  και  ραδιοφωνικούς  παραγωγούς  για  τον  τρόπο  οργάνωσης  και  υλοποίησης των  ραδιοφωνικών  και  τηλεοπτικών  παραγωγών.

Πρόκειται  για  μια  ακόμη  πρωτοποριακή  δράση  των  2  ομίλων  του  ΠΠΛ  Αναβρύτων, για  την  οποία  θα  υπάρξει  αναλυτικό  ρεπορτάζ  από  τους  μαθητές  του  ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΟΥ  ΟΜΙΛΟΥ.

ΟΙ  ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ

Κουρκουλάκος  Ηλίας  Φιλόλογος

Ναϊσίδου  Σοφία  Γυμνάστρια

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: https://blogs.sch.gr/esrblog/2013/03/08/%ce%b5%cf%80%ce%b9%cf%83%ce%ba%ce%b5%cf%88%ce%b7-%ce%bc%ce%b1%ce%b8%ce%b7%cf%84%cf%89%ce%bd-%cf%84%ce%bf%cf%85-%cf%80%cf%80%ce%bb-%ce%b1%ce%bd%ce%b1%ce%b2%cf%81%cf%85%cf%84%cf%89%ce%bd-%cf%83-3/