ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΜΑΘΗΤΩΝ ΤΟΥ ΠΠΛ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ ΣΤΟΝ ΟΜΙΛΟ ΑΝΤ1

ΕΠΙΣΚΕΨΗ  ΜΑΘΗΤΩΝ  ΤΟΥ  ΠΠΛ  ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ  ΣΤΑ  ΣΤΟΥΝΤΙΟ  ΤΟΥ  ΑΝΤ1

Την  Δευτέρα  11 Μαρτίου  2013  μαθητές  του  Π.Π.Λ.  Αναβρύτων ,  θα  επισκεφθούν  τα  ραδιοφωνικά στούντιο  και  την  ΣΧΟΛΗ  ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑΣ  του  ΟΜΙΛΟΥ ΑΝΤ1.

Κατά  την  επίσκεψη  θα  δοθεί  η  ευκαιρία  να  γνωρίσουν  από  κοντά  τις  συνθήκες  εργασίας   των  ραδιοφωνικών  παραγωγών  και  των  Δημοσιογράφων, καθώς  και  τα  προγράμματα   σπουδών  και  τις  προοπτικές  των  επαγγελμάτων, που  απασχολούνται  στα  Μ.Μ.Ε.

Πρόκειται  για  μια  ακόμη  πρωτοποριακή  δράση  συνεργασίας   των  μαθητών   2 ΣΧΟΛΙΚΩΝ  ΟΜΙ ΛΩΝ  ( «ΟΜΙΛΟΣ   ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑΣ», « ΟΜΙΛΟΣ  ΨΥΧΟΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ  ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΩΝ  ΣΤΟ  ΑΛΣΟΣ  ΣΥΓΓΡΟΥ») για  την  οποία  θα  υπάρξει  αναλυτικό  ρεπορτάζ  από  τους  μαθητές  του  ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΟΥ  ΟΜΙΛΟΥ.

Συντονιστές  εκπαιδευτικοί   θα  είναι:

Κουρκουλάκος  Ηλίας   Φιλόλογος

Ναϊσίδου     Σοφία    Γυμνάστρια

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: https://blogs.sch.gr/esrblog/2013/03/08/%ce%b5%cf%80%ce%b9%cf%83%ce%ba%ce%b5%cf%88%ce%b7-%ce%bc%ce%b1%ce%b8%ce%b7%cf%84%cf%89%ce%bd-%cf%84%ce%bf%cf%85-%cf%80%cf%80%ce%bb-%ce%b1%ce%bd%ce%b1%ce%b2%cf%81%cf%85%cf%84%cf%89%ce%bd-%cf%83/