Αγαπητοί φίλοι, ακροατές, συνάδελφοι, συνεργάτες, μαθητές, γονείς
την Πέμπτη 28 Φεβρουαρίου 2013 , και ώρες 21.00-22.00 μ.μ. θα μεταδοθεί από το ESRADIO αντί για την εκπομπή ΛΟΓΙΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ του Π.Π.Λ. Αναβρύτων, η εκπομπή-αφιέρωμα στον Κινηματογράφο και στο πρόγραμμα ” ΠΑΜΕ ΣΙΝΕΜΑ” , ένα εκπαιδευτικό πρόγραμμα που υλοποιείται στα σχολεία Α/θμιας και Β/θμιας Εκπ/σης με την υποστήριξη του Υ.Π.Θ.Π.Α., και των Δήμων Αθηναίων και Θεσσαλονίκης.
Η εκπομπή πραγματοποιήθηκε στο στούντιο του YOUSMILE.GR στο Μαρούσι, από μαθητές του ΠΠΛ Αναβρύτων και ήταν μια ακόμη συνεργασία του ESRADIO και του YOUSMILE. GR.
Προσκεκλημένος των μαθητών ο κ. Νίκος Γιαννόπουλος Σκηνοθέτης και Παραγωγός και Υπεύθυνος του προγράμματος για τη Νότια Ελλάδα. Η εκπομπή είναι αναρτημένη και στο site: www.yousmile.gr
ΑΚΟΥΣΤΕ ΤΗΝ ΕΚΠΟΜΠΗ ΜΑΣ!!!! ΠΕΜΠΤΗ 28/2/2013 και ώρες: 21.00-22.00 μ.μ.
Πρόσφατα σχόλια