H EKΠΟΜΠΗ ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΟΝ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ “ΠΑΜΕ ΣΙΝΕΜΑ” ΑΠΟ ΤΟ ΠΠΛ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ

Αγαπητοί  φίλοι,  ακροατές, συνάδελφοι, συνεργάτες, μαθητές,  γονείς

την  Πέμπτη  28  Φεβρουαρίου  2013  , και  ώρες  21.00-22.00  μ.μ.  θα  μεταδοθεί  από  το ESRADIO   αντί  για  την  εκπομπή  ΛΟΓΙΑ   ΣΤΟΝ  ΑΕΡΑ  του  Π.Π.Λ. Αναβρύτων,  η εκπομπή-αφιέρωμα   στον  Κινηματογράφο  και  στο  πρόγραμμα  ” ΠΑΜΕ   ΣΙΝΕΜΑ” ,  ένα  εκπαιδευτικό  πρόγραμμα  που  υλοποιείται  στα  σχολεία  Α/θμιας  και   Β/θμιας  Εκπ/σης  με  την  υποστήριξη  του  Υ.Π.Θ.Π.Α.,  και  των  Δήμων  Αθηναίων  και  Θεσσαλονίκης.

Η  εκπομπή  πραγματοποιήθηκε  στο  στούντιο  του  YOUSMILE.GR  στο  Μαρούσι,  από  μαθητές   του  ΠΠΛ Αναβρύτων  και  ήταν  μια  ακόμη  συνεργασία  του  ESRADIO  και  του  YOUSMILE. GR.

Προσκεκλημένος  των  μαθητών  ο  κ. Νίκος  Γιαννόπουλος  Σκηνοθέτης  και  Παραγωγός και  Υπεύθυνος   του  προγράμματος   για   τη  Νότια  Ελλάδα. Η  εκπομπή  είναι  αναρτημένη  και  στο  site: www.yousmile.gr

ΑΚΟΥΣΤΕ   ΤΗΝ  ΕΚΠΟΜΠΗ  ΜΑΣ!!!!  ΠΕΜΠΤΗ  28/2/2013  και  ώρες: 21.00-22.00  μ.μ.

ΑΠΟ  ΤΟ  ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΟ   ΟΜΙΛΟ  ΤΟΥ  ΠΠΛ   ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: https://blogs.sch.gr/esrblog/2013/02/28/h-ek%cf%80%ce%bf%ce%bc%cf%80%ce%b7-%ce%b1%cf%86%ce%b9%ce%b5%cf%81%cf%89%ce%bc%ce%b1-%cf%83%cf%84%ce%bf%ce%bd-%ce%ba%ce%b9%ce%bd%ce%b7%ce%bc%ce%b1%cf%84%ce%bf%ce%b3%cf%81%ce%b1%cf%86%ce%bf-%ce%ba/