Συντονιστείτε σήμερα Παρασκευή 08/02/2013, στο European School Radio
- στις 19:00-20:00, για να ακούσετε την 12η εκπομπή PPLM Club στα πλαίσια του Ομίλου Αριστείας και Δημιουργικότητας,από το Πρότυπο Πειραματικό ΓΕΛ Μυτιλήνης!!! Θα ακούσετε τοπικά και αθλητικά νέα, θέματα για τη θάλασσα και φυσικά πολλά-πολλά τραγούδια!!!
- στις 20:00-21:00, για να ακούσετε, σε επανάληψη, την 10η εκπομπή PPLM Time στα πλαίσια του μαθήματος της Ερευνητικής Εργασίας (Project), από το Πρότυπο Πειραματικό ΓΕΛ Μυτιλήνης!!! Θα ακούσετε πολλά νέα ενημερωτικά (τοπικά-διεθνή) θέματα καθώς και πολλά τραγούδια.
Καλή σας ακρόαση!!!
Πρόσφατα σχόλια