ΤΡΙΤΗ 11 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2012 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΗΜΕΡΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ-ΕΚΠΟΜΠΗ YOUSMILE ΚΑΙ ESRADIO
![](https://blogs.sch.gr/esrblog/files/2012/12/11Decαναγγελιαesr.jpg?x46910)
Αγαπητοί ακροατές
Δείτε και ακούστε την Τρίτη 11/12/12 και ώρα 18.00 μ.μ. στο www.yousmile.gr και στο https://blogs.sch.gr/esrblog ( ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΑΘΗΤΙΚΟ ΡΑΔΙΟΦΩΝΟ) την εκπομπή αφιέρωμα στα ΠΑΙΔΙΑ με τίτλο: ” ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΠΟΡΟΥΝ…”
ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ!!!
Ηλίας Κουρκουλάκος
Είμαι καθηγητής φιλόλογος και υπηρετώ στο Γυμνάσιο Εκάλης ως Διευθυντής.Παράλληλα, είμαι σύμβουλος Επαγγελματικού προσανατολισμού και έχω υπηρετήσει ως υπεύθυνος ΓΡΑΣΕΠ 3ου ΓΕΛ Ν. Φιλαδέλφειας στην Αθήνα και ως υπεύθυνος ΚΕΣΥΠ στο ΚΕΣΥΠ Γαλατσίου της Α΄Δ.Δ.Ε. Αθήνας. Τέλος, έχω εργαστεί ως συντονιστής ΣΧΟΛΩΝ ΓΟΝΕΩΝ στην Αττική, στο πρόγραμμα ΣΧΟΛΕΣ ΓΟΝΕΩΝ του ΥΠΔΒΜΘ.
Το σχολικό έτος 2011-2012 υπηρετώ ως φιλόλογος στοΠρότυπο Πειραματικό Λύκειο Αναβρύτων και το σχολείο μας συμμετέχει στο πρότυπο Μαθητικό Ραδιόφωνο ESR .
Περισσότερες πληροφορίες
Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: https://blogs.sch.gr/esrblog/2012/12/10/%cf%84%cf%81%ce%b9%cf%84%ce%b7-%ce%b4%ce%b5%ce%ba%ce%b5%ce%bc%ce%b2%cf%81%ce%b9%ce%bf%cf%85-2012-%cf%80%ce%b1%ce%b3%ce%ba%ce%bf%cf%83%ce%bc%ce%b9%ce%b1-%ce%b7%ce%bc%ce%b5%cf%81%ce%b1-%cf%84%ce%bf/
Τα σχόλια έχουν απενεργοποιηθεί.
1 σχόλιο
Ελπίζουμε να λάβατε κα ιτο δικό μας…