Μην χασετε σημερα το love is in the air με θεμα την σχεση εξ αποστεως..πραγματι πολυ δυσκολο κ ομως συμβαινει συχνα..γ αυτο συντονιστειτε σημερα στις 22:00 για να απολαυσετε την παρεα μας και την τελευταια μας εκπομπη για φετος! Ακουμε ΟΛΟΙ European School Radio!
Μάι 14
Love is in the air(Μαρια,Λιτσα,Ρια)
Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: https://blogs.sch.gr/esrblog/2012/05/14/love-is-in-the-air%ce%bc%ce%b1%cf%81%ce%b9%ce%b1%ce%bb%ce%b9%cf%84%cf%83%ce%b1%cf%81%ce%b9%ce%b1/
Πρόσφατα σχόλια