Σας περιμένουμε και αύριο Τετάρτη στη ζωντανή μας μετάδοση από το 4ο Μαθητικό Συνέδριο Πληροφορικής

Μια κουραστική αλλά πολύ διασκεδαστική μέρα τελείωσε. Η πρώτη ημέρα των ζωντανών μεταδόσεων από το european school radio κύλησε όπως σας την υποσχεθήκαμε. Με πολύ διάθεση, κέφι, μουσική, συνεντεύξεις από πάρα πολλούς μαθητές και εκπλήξεις.
Η πρώτη μεγάλη έκπληξη είναι ότι δε μας ακούσατε ..μόνο αλλά μας βλέπατε την ίδια στιγμή. Η συνεντεύξεις λοιπόν ήταν ζωντανές και με αποδείξεις, με αποκορύφωμα τη συνέντευξη ενός πολύ νεαρού ζευγαριού χορευτών που τους είδαμε να χορεύουν ένα πολύ ομορφο latin χορευτικό.
Επίσης είχαμε την τιμή να πάρουμε 2 πολύ σημαντικές συνεντεύξεις: Από τον ηθοποιό και σκηνοθέτη Γιάννη Ρήγα και από τον διακεκριμένο επιστήμονα Μιχάλη Μπλέτσα.
Αύριο θα είναι μια νέα μέρα γεμάτη ζωντανό ραδιόφωνο.
Σας περιμένουμε να μας ακούσετε (και να μας δείτε βέβαια)

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: https://blogs.sch.gr/esrblog/2012/05/09/%cf%83%ce%b1%cf%82-%cf%80%ce%b5%cf%81%ce%b9%ce%bc%ce%ad%ce%bd%ce%bf%cf%85%ce%bc%ce%b5-%ce%ba%ce%b1%ce%b9-%ce%b1%cf%8d%cf%81%ce%b9%ce%bf-%cf%83%cf%84%ce%b7-%ce%b6%cf%89%ce%bd%cf%84%ce%b1%ce%bd%ce%ae/