Την Τετάρτη 25 Απριλίου στις 8 το βράδυ, συντονιστείτε στην εκπομπή Μουσικές Ατασθαλίες του πρώτου μαθητικού ραδιοφώνου για να ακούσετε ένα μικρό αφιέρωμα στους έφηβους και στις μουσικές προτιμήσεις τους, από τις μαθήτριες της Α’ τάξης του Γυμνασίου Κριεζών της Εύβοιας Σταυρούλα και Μαρία.
Την εκπομπή αυτή μπορείτε να ακούσετε σε επανάληψη το Σάββατο 28 Απριλίου στις 3 το μεσημέρι!
Πρόσφατα σχόλια