ΕΥΧΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΣΧΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡ. ΠΕΙΡ. ΛΥΚΕΙΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ
Αγαπητοί συνάδελφοι και μαθητές των συνεργαζομένων σχολείων θα θέλαμε να σας ευχηθούμε ολόψυχα ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ και ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ και επιστρέφοντας μετά τις διακοπές, να συνεχίσουμε με ακόμη πιο δημιουργικό και συνεργατικό τρόπο την προσπάθειά μας για ανάπτυξη του EUROPEAN SCHOOL RADIO ,του δικού μας ραδιοφώνου!!!!!
ΚΟΥΡΚΟΥΛΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ
ΠΡ. ΠΕΙΡ. ΛΥΚΕΙΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ![](https://blogs.sch.gr/esrblog/files/2012/04/animated-Easter-flower-150x150.gif?x46910)
![](https://blogs.sch.gr/esrblog/files/2012/04/AnavrytaRadio12-150x150.jpg?x46910)
Ηλίας Κουρκουλάκος
Είμαι καθηγητής φιλόλογος και υπηρετώ στο Γυμνάσιο Εκάλης ως Διευθυντής.Παράλληλα, είμαι σύμβουλος Επαγγελματικού προσανατολισμού και έχω υπηρετήσει ως υπεύθυνος ΓΡΑΣΕΠ 3ου ΓΕΛ Ν. Φιλαδέλφειας στην Αθήνα και ως υπεύθυνος ΚΕΣΥΠ στο ΚΕΣΥΠ Γαλατσίου της Α΄Δ.Δ.Ε. Αθήνας. Τέλος, έχω εργαστεί ως συντονιστής ΣΧΟΛΩΝ ΓΟΝΕΩΝ στην Αττική, στο πρόγραμμα ΣΧΟΛΕΣ ΓΟΝΕΩΝ του ΥΠΔΒΜΘ.
Το σχολικό έτος 2011-2012 υπηρετώ ως φιλόλογος στοΠρότυπο Πειραματικό Λύκειο Αναβρύτων και το σχολείο μας συμμετέχει στο πρότυπο Μαθητικό Ραδιόφωνο ESR .
Περισσότερες πληροφορίες
Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: https://blogs.sch.gr/esrblog/2012/04/09/%ce%b5%cf%85%cf%87%ce%b5%cf%83-%ce%b3%ce%b9%ce%b1-%cf%84%ce%bf-%cf%80%ce%b1%cf%83%cf%87%ce%b1-%ce%b1%cf%80%ce%bf-%cf%84%ce%bf-%cf%80%cf%81-%cf%80%ce%b5%ce%b9%cf%81-%ce%bb%cf%85%ce%ba%ce%b5%ce%b9/
Πρόσφατα σχόλια