4ο Μαθητικό Προσυνέδριο Πληροφορικής Κ.Μακεδονίας

Ακούστε σε τρείς (3) επαναλήψεις, Παρασκευή 6/4 και Μεγάλη Τρίτη 18.00 , και μετά Τρίτη 17 Απρ 18.00 και Παρασκευή 20 Απρ 19.00το ESR στο προσυνέδριο του 4ου Μαθητικού Συνεδρίου Πληροφορικής του Κιλκίς 13 Μαρτίου 2012

Ακούστε ένα αφιέρωμα στην παρουσία του European School Radio και του Γυμνασίου Λυκείου Καμπάνη, στο Προσυνέδριο του 4ου Μαθητικού Συνεδρίου Πληροφορικής Κεντρικής Μακεδονίας. Την εκπομπή ηχογράφησαν και ετοίμασαν οι μαθητες/τριες Μοσχίδου Ιωάννα και Μαρία Κουτσοκώστα της Γ’ γυμνασίου του Γυμνασίου Καμπάνη, με τη συνδρομή όλων των παρευσκομένων μαθητριών όπως της Καλλιώρα Χριστιάνας και Μιχαηλίδου Αθανασίας και άλλους μαθητες και μαθήτριες….

Ακούστε συνεντεύξεις απο πολλούς μαθητές που πήραν μέρος στο προσυνέδριο, καθώς και του Περιεφερειακού Διευθυντή κ. Καρτσιώτη, Διευθυντή Δευτεροβάθμιας κ. Κωνσταντινίδη, και Σχολικοί Σύμβουλοι Πληροφορικής, κ. Εφόπουλου, κ. Μαραγκουδάκη και ο τεχνικός υπεύθυνος του συνεδρίου κ. Σαλαβασίδη.

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: https://blogs.sch.gr/esrblog/2012/04/05/epanalipseis4osynedrio/