ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΕΚΠΟΜΠΗ ANAVRITA CULTURAL NEWS
Αγαπητοί συμμαθητές και καθηγητές
Είμαστε η Ιωάννα και η Ηρώ από το Πρότυπο Πειραματικό Λύκειο Αναβρύτων και ετοιμάζουμε την 1η μας εκπομπή με τίτλο ANAVRITA CULTURAL NEWS. Η εκπομπή θα περιλαμβάνει ενημέρωση για την πολιτιστική κίνηση αλλά και για το Θέατρο ,τον κινηματογράφο,τη μουσική,τα εικαστικ΄. Παράλληλα, θα υπάρχουν και κριτικές για θεατρικές παραστάσεις, ταινίες καθώς και για το βιβλίο και τις νέες εκδόσεις. Και όλα αυτά θα επλαισιώνονται από όμορφη μουσική. Σας περιμένουμε και σας ευχόμαστε κα
Ηλίας Κουρκουλάκος
Είμαι καθηγητής φιλόλογος και υπηρετώ στο Γυμνάσιο Εκάλης ως Διευθυντής.Παράλληλα, είμαι σύμβουλος Επαγγελματικού προσανατολισμού και έχω υπηρετήσει ως υπεύθυνος ΓΡΑΣΕΠ 3ου ΓΕΛ Ν. Φιλαδέλφειας στην Αθήνα και ως υπεύθυνος ΚΕΣΥΠ στο ΚΕΣΥΠ Γαλατσίου της Α΄Δ.Δ.Ε. Αθήνας. Τέλος, έχω εργαστεί ως συντονιστής ΣΧΟΛΩΝ ΓΟΝΕΩΝ στην Αττική, στο πρόγραμμα ΣΧΟΛΕΣ ΓΟΝΕΩΝ του ΥΠΔΒΜΘ.
Το σχολικό έτος 2011-2012 υπηρετώ ως φιλόλογος στοΠρότυπο Πειραματικό Λύκειο Αναβρύτων και το σχολείο μας συμμετέχει στο πρότυπο Μαθητικό Ραδιόφωνο ESR .
Περισσότερες πληροφορίες
Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: https://blogs.sch.gr/esrblog/2012/02/24/%ce%b5%cf%81%cf%87%ce%b5%cf%84%ce%b1%ce%b9-%ce%b7-%ce%b5%ce%ba%cf%80%ce%bf%ce%bc%cf%80%ce%b7-anavrita-cultural-news/
Πρόσφατα σχόλια