Ουπς… πρόβλημα με τη φόρμα συμμετοχής και τα ερωτηματολόγια

Αγαπητοί συνάδελφοι – μαθητές.
Παρουσιάστηκε, δυστυχώς, ένα πρόβλημα με την συλλογή αποτελεσμάτων της φόρμας συμμετοχής και των ερωτηματολογίων και δεν θα μπορέσουμε να δούμε τα στοιχεία που θα μας συμπληρώσετε. Επίσης δεν έχουμε καταφέρει να δούμε αρκετές από τις τελευταίες απαντήσεις σας.
Ζητούμε συγνώμη για αυτή την αναστάτωση. Εργαζόμαστε για τη συντομότερη επίλυση του προβλήματος.
Για τις αιτήσεις συμμετοχής στο μαθητικό ραδιόφωνο σας παρακαλούμε να μας αποστείλετε τις ίδιες πληροφορίες με e-mail στη διεύθυνση eu.schoolradio@gmail.com.

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: https://blogs.sch.gr/esrblog/2011/12/09/%ce%bf%cf%85%cf%80%cf%82-%cf%80%cf%81%cf%8c%ce%b2%ce%bb%ce%b7%ce%bc%ce%b1-%ce%bc%ce%b5-%cf%84%ce%b7-%cf%86%cf%8c%cf%81%ce%bc%ce%b1-%cf%83%cf%85%ce%bc%ce%bc%ce%b5%cf%84%ce%bf%cf%87%ce%ae%cf%82/

1 σχόλιο

• Αγγελική Σκανδάλη στο 5 Νοεμβρίου 2012 στις 9:32 μμ

Πολύ ωραία! Τώρα θα μου ζητήσετε να θυμηθώ το μήνυμα που έστειλα προ ημερών… Ήταν καλά λόγια, ευχές να πάτε καλά, να έχετε επιτυχίες και να μην παραμελήσετε την καλή κλασική μουσική η οποία κακώς είναι υποτιμημένη ένεκα οικτρών παρεξηγήσεων στις εφηβικές ηλικίες. Την καλημέρα μου στην κυρία Λουκούμη.
    Με ευγενικούς χαιρετισμούς.
    Αγγελική Σκανδάλη

Τα σχόλια έχουν απενεργοποιηθεί.