ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΚΑΛΗΣ

Παρακολουθήστε  το αφιέρωμα στο Γυμνάσιο Εκάλης, που έγινε από την εφημερίδα ” ΤΥΠΟΣ ΤΗΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ”, και υπάρχει στο site : www.typoskifisias.gr/webtv. Στο ίδιο site διαβάστε για τη συνάντηση που έγινε μεταξύ Δημάρχου Κηφισιάς κ. Νίκου Χιωτάκη, αρμόδιων Αντιδημάρχων του Δήμου Κηφισιάς , Δ/τών του Γυμνασίου Εκάλης και Γ/σίου Ν. Ερυθραίας, εκπροσώπων των συλλόγων γονέων και κηδεμόνων των 2 σχολείων και της Υφυπουργού Παιδείας Δαά Βίου Μάθησης και Θρησκευμάτων κ. Εύης Χριστοφιλοπούλου στις 4/4/2011 και αφορούσε την προτεινόμενη συγχώνευση των 2 σχολείων. Επίσης , στο ίδιο site  παρακολουθήστε και τη συνέντευξη ,που παραχώρησε ο Δήμαρχος Κηφισιάς κ. Νίκος Χιωτάκης για τη συνάντηση αυτή!!

Ο   ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΤΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΕΚΑΛΗΣ

ΚΟΥΡΚΟΥΛΑΚΟΣ   ΗΛΙΑΣ

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: https://blogs.sch.gr/esrblog/2011/04/11/%ce%b1%cf%86%ce%b9%ce%b5%cf%81%cf%89%ce%bc%ce%b1-%cf%83%cf%84%ce%bf-%ce%b3%cf%85%ce%bc%ce%bd%ce%b1%cf%83%ce%b9%ce%bf-%ce%b5%ce%ba%ce%b1%ce%bb%ce%b7%cf%83/