Ανακοίνωση για εγγραφές μαθητών/τριών στο αναβαθμισμένο πρόγρ. Ολοήμερου Δημ. Σχολείου.

Ανακοίνωση προς τους γονείς/κηδεμόνες μαθητών του 2ου Δ.Σ Τυμπακίου:

Σας ενημερώνουμε ότι από το σχολικό έτος 2022-2023 τίθεται σε εφαρμογή νέο, αναβαθμισμένο πρόγραμμα Ολοήμερου Δημοτικού Σχολείου σύμφωνα με τις αρχές και τις προϋποθέσεις που ορίζονται από το ΥΠΑΙΘ. Παρακαλούμε όλους τους γονείς και κηδεμόνες μαθητών/μαθητριών του σχολείου μας, οι οποίοι επιθυμούν τη συμμετοχή των παιδιών τους στο αναβαθμισμένο πρόγρ. Ολοήμερου Δημ.Σχολείου που θα λειτουργεί ως τις 5:30μμ, να προσέρχονται καθημερινά στο σχολείο από τη  Δευτέρα 5-9-2022 έως τη  Δευτέρα 12-9-2022, 9-12 π.μ. για να υποβάλουν σχετική δήλωση.

Ο Σύλλογος Διδασκόντων του σχολείου μας σας εύχεται καλή και δημιουργική σχολική χρονιά!