Θερμά ευχαριστήρια

Ο Διευθυντής , το διδακτικό προσωπικό και οι μαθητές της ΣΤ   τάξης του 2ου  Δημοτικού Σχολείου Τυμπακίου εκφράζουν τις θερμές ευχαριστίες τους: στον κ.Γυμνασιάρχη του  Γυμν. Τυμπακίου κ.Καμπαναράκη Αλέξανδρο για τη συνεργασία του  και στις εκπαιδευτικούς του Γυμνασίου Ευθυμίου Ολυμπία και Αλαμάνη  Ευθυμία οι οποίες ανταποκρίθηκαν στο κάλεσμά μας και με μεγάλη χαρά παραβρέθηκαν στο 2ο Δημ.Σχολείο Τυμπακίου,την Τετάρτη ,22-12-2021,προκειμένου να μας δώσουν πολλές πληροφορίες σχετικά με τα πολιτιστικά μνημεία του τόπου μας και φάρους του Μινωϊκού πολιτισμού: παλάτι  Φαιστού και Αγίας Τριάδας,στα πλαίσια του προγράμματος  με τίτλο: « μνημεία Πολιτισμού της Μεσαράς  » ,στη θεματική ενότητα του εργαστηρίου Δεξιοτήτων της ΣΤ  τάξης : «φροντίζω το περιβάλλον».

Τυμπάκι,10-1-2022

Εκ μέρους του Συλλόγου Διδασκόντων