Αγιασμός Δημοτικού Σχολείου Παλαιοκατούνας

ΑΓΙΑΣΜΟΣ

Αγαπητοί μας μαθητές,

σας ευχόμαστε καλή σχολική χρονιά με δύναμη και υγεία!

Ο Αγιασμός θα πραγματοποιηθεί στο προαύλιο του σχολείου μας, τη Δευτέρα 13/9/2021 στις 8.30 π.μ.  με τήρηση όλων των μέτρων κατά του covid-19 . Οι μαθητές θα προσέλθουν στο χώρο του σχολείου στις 8.15 π.μ., έχοντας κάνει το self test την Κυριακή και δηλώνοντάς το στην πλατφόρμα https://self-testing.gov.gr .

Το λεωφορείο θα ξεκινήσει από Τριπόταμο στις 7.15 π.μ. Όσοι γονείς συνοδέψουν τα παιδιά τους, θα παραμείνουν στο προαύλιο φορώντας μάσκα και τηρώντας τις απαιτούμενες αποστάσεις.

Η προϊσταμένη του σχολείου

Καλωσήρθατε

Στον ιστότοπο αυτό θα βρείτε νέα, ανακοινώσεις και πληροφορίες για το σχολείο μας.
Επισκεφτείτε τις διάφορες σελίδες μας για να μάθετε περισσότερα.

Εκεί μπορείτε να βρείτε διάφορες χρήσιμες πληροφορίες σχετικά με τους εκπαιδευτικούς που πλαισιώνουν το σχολείο μας, την προσβασιμότητα στο σχολείο μας, τον κανονισμό λειτουργίας και τα νέα του σχολείου μας.