΄Εκτακτη ανακοίνωση

Ο Δήμος Χαλκιδέων αποφάσισε προσωρινή διακοπή λειτουργίας όλων των σχολικών μονάδων Α/θμιας και Β/θμιας, Δημ.Παιδικών σταθμών  για αύριο Παρασκευή 18 Σεπτεμβρίου 2020, λόγω των επικείμενων έντονων καιρικών φαινομένων.

ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟΤΗΤΑ ΧΡΗΣΗΣ ΜΑΣΚΑΣ

Ενημερώνουμε ότι η χρήση μη ιατρικής μάσκας καθίσταται υποχρεωτική σύμφωνα με την Κοινή  Υπουργική Απόφαση για τους μαθητές , εκπαιδευτικούς και το λοιπό προσωπικό . (ΦΕΚ 3780/τ.Β΄/8-9-2020)

Όλο το άρθρο

Ενημέρωση γονέων που τα τέκνα τους εμπίπτουν σε ευπαθείς ομάδες