Επιμορφωτική συνάντηση

Την  Πέμπτη 18/04/2024 και ώρα 18:00 πραγματοποιήθηκε επιμορφωτική  συνάντηση των γονέων και κηδεμόνων, με τον σύμβουλο εκπαίδευσης κύριο Κωτούλα Βασίλειο.
Η συνάντηση αυτή διοργανώθηκε από τον Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων του Δημοτικού Σχολείου Μεγάλου Κεφαλόβρυσου σε συνεργασία με τους Εκπαιδευτικούς του σχολείου.
Το θέμα ήταν : Στρατηγικές μελέτης στο σπίτι…
Η συνάντηση είχε εργαστηριακό χαρακτήρα με τους γονείς και εκπαιδευτικούς να προσπαθούν να μάθουν τρόπους καλύτερης μελέτης.
Παρευρέθηκαν ο Διευθυντής και όλοι οι εκπαιδευτικοί του σχολείου.
Ευχαριστούμε θερμά τον κύριο Κωτούλα Βασίλειο που ανταποκρίθηκε και απάντησε σε όλα όσα συζητήθηκαν.
Επίσης όλους τους γονείς από το δικό μας σχολείο αλλά και από το διπλανό μας σχολείο  το Μικρό Κεφαλόβρυσο που μας τίμησαν με την παρουσία τους.
.
Κατηγορίες: Εκδηλώσεις, Επιμορφωτικό Σεμινάριο, Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων, Χωρίς κατηγορία. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.