Ευχαριστήρια επιστολή

Η  Διευθύντρια, το Διδακτικό Προσωπικό  και το Μαθητικό Δυναμικό του Δημοτικού Σχολείου Μεταξάδων εκφράζουν τις βαθιές ευχαριστίες τους στον Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων του Δ.Σ. και Νηπιαγωγείου Μεταξάδων  για την εξαίρετη δράση του καλλωπισμού του αύλειου χώρου  του σχολείου μας.

Ιδιαιτέρως  ευχαριστούμε θερμά την Πρόεδρο του Συλλόγου  κα Ανδρούδη Ειρήνη, καθώς και τα μέλη του συλλόγου : Σοφία Παπαδοπούλου, Χριστίνα  Χουμκοσλή, Μαρία Τερζούδη, Γκίνκα Μεχερίνκοβα, Σουλτάνα Πασχαλάκη, Μαριάνθη Φύλλια, για την   ενεργό  συμμετοχή τους στις  δράσεις που προάγουν το εκπαιδευτικό έργο του σχολείου μας .

Τέλος τις πιο θερμές  μας ευχαριστίες στον Περιφερειακό Σύμβουλο Έβρου κ.Δελησταμάτη Βασίλη, για την ευγενή χορηγία  των χρωμάτων που χρησιμοποιήθηκαν για τον καλλωπισμό του αύλειου χώρου του σχολείου.

Ενέργειες όπως αυτή αναδεικνύουν την πολιτική ευαισθησία σας και ταυτόχρονα ελπίζουμε ότι θα αποτελέσουν παράδειγμα και για άλλους φορείς.

Με τιμή

Η  Διευθύντρια του σχολείου