Αρχείο μηνός Μάιος 2021
Πρόγραμμα NEMESIS HORIZON 2020
Στο πλαίσιο του προγράμματος NEMESIS HORIZON 2020 οι μαθητές της Δ΄ τάξης Δημοτικού μαζί με την καθηγήτρια των αγγλικών κ. Τουπλικιώτη Σοφία αναλαμβάνουν ενεργό ρόλο στη διόρθωση και στην επίλυση των προβλημάτων του σχολείου τους. Σε συνεργασία με κοινωνικούς επιχειρηματίες … Συνέχεια
Πασχαλινές αβγομαχίες
Μπορεί, λόγω της κατάστασης, το σχολείο να ήταν κλειστό, οι μαθητές της πρώτης τάξης ωστόσο αποφάσισαν να γιορτάσουν το Πάσχα, έστω και ετεροχρονισμένα! Οργάνωσαν, λοιπόν, με την κυρία τους αβγομαχίες. Η μάχη διασκέδασε τα παιδιά και την κυρία Σοφία παρόλο … Συνέχεια
ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΑ ΕΠΙΣΤΟΛΗ
Ο Διευθυντής και το Διδακτικό Προσωπικό του Δημοτικού Σχολείου Κλειδιού εκφράζουν τις θερμές ευχαριστίες τους στην εταιρεία AGRIS A.E. με έδρα το Κλειδί Ημαθίας για την ευγενική χορηγία ανθοκομικών ειδών και καλλωπιστικών δενδρυλλίων, με σκοπό την υλοποίηση του ευρωπαϊκού προγράμματος … Συνέχεια
Οδηγίες για την επαναλειτουργία των σχολείων και τους δικαιούχους των self tests
Λήψη αρχείου