ΘΕΡΜΕΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΕΣ

Με την έναρξη της νέας σχολικής χρονιάς, θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε θερμά το κλιμάκιο της Πολιτικής Προστασίας για το κλάδεμα και την αποψίλωση των χόρτων, καθώς και για την απομάκρυνσή τους και τον καθαρισμό των προαυλίων του Σχολείου.

Επίσης, ευχαριστούμε θερμά τον κ. Ιωάννη Μυλωνά για τις σιδηρουργικές εργασίες που πραγματοποίησε στο Σχολείο μας αφιλοκερδώς και για τα είδη καθαρισμού και υγιεινής που πρόσφερε στη σχολική μας μονάδα για την έναρξη του σχολικού έτους.

Ευχαριστούμε θερμά και τον κ. Βάιο Κατσίκη, πατέρα μαθητή του Σχολείου μας, για τη στήριξη των νέων βιβλιοθηκών σε όλες τις αίθουσες διδασκαλίας, στο Γραφείο Διδασκόντων και στο Γραφείο της Διεύθυνσης.

Τέλοςεκφράζουμε τις θερμές ευχαριστίες μας στον Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων για τα σχολικά δώρα που πρόσφερε σε όλους τους μαθητές και τις μαθήτριες του Σχολείου μας, για τη βοήθειά του στη γενική καθαριότητα των αιθουσών διδασκαλίας καθώς και των αιθουσών προκάτ και για την αντικατάσταση και επισκευή σε τρία καζανάκια στις τουαλέτες αγοριών και κοριτσιών.

Με τις πολύτιμες υπηρεσίες σας, συμβάλλετε ουσιαστικά στη βελτίωση των συνθηκών της σχολικής ζωής!