Φωτογραφίες από την επίσκεψη της Ε’ Τάξης στα Καστέλια Πύργου και Εμπορείου. Ευχαριστούμε θερμά τον Δήμαρχο κ. Ζώρζο Αναστάσιο και τον Γυμνασιάρχη Φηρών κ. Δαρζέντα Χαράλαμπο για τις ξεναγήσεις τους στα Καστέλια των χωριών τους.
Φωτογραφίες από την επίσκεψη της Ε’ Τάξης στα Καστέλια Πύργου και Εμπορείου. Ευχαριστούμε θερμά τον Δήμαρχο κ. Ζώρζο Αναστάσιο και τον Γυμνασιάρχη Φηρών κ. Δαρζέντα Χαράλαμπο για τις ξεναγήσεις τους στα Καστέλια των χωριών τους.