Ευχαριστίες προς το σύλλογο γονέων και κηδεμόνων του σχολείου μας

Απρ 201521

Μικροί και μεγάλοι ξαφνιαστήκαμε ευχάριστα μετά την επιστροφή μας στο σχολείο από τις διακοπές του Πάσχα. Σε όλες οι αίθουσες του σχολείου είχαν κρεμαστεί καλόγουστες και καλαίσθητες κουρτίνες από το Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων του σχολείου . Αξίζει να σημειωθεί ότι το μεγαλύτερο μέρος των εσόδων του, από στοχευμένες και ευφάνταστες  δραστηριότητές του, ο Σύλλογος αφιερώνει κάθε χρόνο στο σχολείο αθόρυβα, κάνοντας το σχολείο ένα όμορφο χώρο δημιουργίας.

Οι μαθητές, το εκπαιδευτικό προσωπικό και η διεύθυνση του σχολείου σας ευχαριστούν για τις γενναιόδωρες προσφορές σας.

κουρτίνες

από κάτω από: Χωρίς κατηγορία| | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Ευχαριστίες προς το σύλλογο γονέων και κηδεμόνων του σχολείου μας