ΟΛΟΗΜΕΡΟ

Θεατρικό  Παιχνίδι :  ο  νέος   μαθητικός   όμιλος   του   Ολοημέρου.

Υπεύθυνη   η  Θεατρολόγος   κ.  Καπίρη  Άντρεα-Μαρία

Λήψη αρχείου

Αγγλική Γλώσσα και  Πολιτισμός :  ένας  νέος  σταθμός   για  τους  μαθητές  του  ομίλου.

Λήψη αρχείου

ΡΟΜΠΟΤΙΚΗ: Τα  μαθηματα  του  μαθητικού  ομίλου  ξεκίνησαν  με  το  υπάρχον  εκπαιδευτικό  υλικό  που  μας  παρείχε  την  περσινή  χρονιά  εταιρεία διοργάνωσης  ανάλογων  προγραμμάτων  και  ευελπιστούμε  να  εμπλουτίσουμε  το  υλικό  του  ομίλου  στη  διάρκεια  του  σχολικού  μας έτους.

Λήψη αρχείου

Οι  μαθητικοί  όμιλοι  στο  διευρυμένο  ολοήμερο

• ΑΓΓΛΙΚΗ  ΓΛΩΣΣΑ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ στον μαθητικό όμιλο της Τρίτης με την κ. Μαργαρίτη Σοφία ΠΕ 06 ΑΓΓΛΙΚΩΝ και το ταξίδι των μαθητών στον κόσμο ξεκινά με ένα χρήσιμο και πολλά υπόσχόμενο διαβατήριο που εφοδιάζεται ο κάθε μαθητές που συμμετέχει. Καλοτάξιδοι παιδιά!!

Λήψη αρχείου

• .Θεατρικό εργαστήρι στο ολοήμερο Η εκπ/κός του ολοημέρου κ. Γεωργιάδη Σοφία κάθε Παρασκευή αυτοσχεδιάζει και δημιουργεί με τους μαθητές στο θεατρικό εργαστήρι του σχολείου.

Λήψη αρχείου

• ΕΚΜΑΘΗΣΗ  ΚΙΘΑΡΑΣ-ΠΙΑΝΟΥ  κάθε  Δευτέρα  και  ΣΧΟΛΙΚΗ  ΧΟΡΩΔΙΑ  κάθε   Πέμπτη   με  υπεύθυνο  εκπ/κό  τον  κ. Τσικρίκα Δημήτριο  Μουσικολόγο  για  να  γεμίσουν  με  τους  μαθητές  όμορφες  μελωδίες  το  σχολείο  μας

Λήψη αρχείου

• ΡΟΜΠΟΤΙΚΗ  κάθε  Τετάρτη   με  τον  εκπ/κό  της  Πληροφορικής  κ. Καρύβαλη  Ιωακείμ  που  θα  ξεκινήσει  αυτή  την  εβδομάδα  και  οι  μαθητές  μας  σίγουρα  ανυπομονούν.