1 7284

Σας προσκαλούμε στη γιορτή λήξης του Σχολικού Έτους 2021 – 2022 που θα πραγματοποιηθεί στον αύλειο χώρο του Δημοτικού Σχολείου Άνω Βιάννου την Τρίτη 14 Ιουνίου και ώρα 09:00 π. μ. από τους μαθητές και τις μαθήτριες Α’, Γ’, ΣΤ’ τάξεων. Οι γονείς/κηδεμόνες των παραπάνω τάξεων μπορούν να προσέλθουν στο σχολείο και στο τέλος της γιορτής να παραλάβουν τη βαθμολογία Γ’ Τριμήνου καθώς και τους Τίτλους Προόδου και Σπουδών.

Επίσης την Τετάρτη 15 Ιουνίου – τελευταία ημέρα της σχολικής χρονιάς – θα πραγματοποιηθούν αθλητικές δραστηριότητες από τους μαθητές και τις μαθήτριες των Β’, Δ’, Ε’ τάξεων. Οι γονείς/κηδεμόνες των τάξεων αυτών μπορούν να προσέλθουν όσοι επιθυμούν την ημέρα αυτή ώστε να παραλάβουν τη βαθμολογία Γ’ Τριμήνου και τους Τίτλους Προόδου.

Τις δύο τελευταίες ημέρες του σχολικού έτους, οι μαθητές και οι μαθήτριες θα προσέλθουν κανονικά στο σχολείο χωρίς τσάντες και θα αποχωρήσουν στις 11:30 π. μ.