Μαθητές και Εκπαιδευτικοί ευχαριστούμε πολύ την οικογένεια Παναγιώτη Γερμενή, τον πρόεδρο της κοινότητας Θεοδωρακόπουλο Ανδρέα και τον Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων, που έσκυψαν πάνω στην επιτακτική μας ανάγκη και φρόντισαν έτσι ώστε να φωτιστεί το δεύτερο Σπίτι μας, το Σχολείο μας, με την αγορά και τοποθέτηση 2 μεγάλων και 18 μικρών προβολέων, τύπου LED, στους εξωτερικούς χώρους του σχολείου μας.

Τους ευχαριστούμε για την πράξη αυτή!

Περισσότερο όμως τους ευχαριστούμε για την έγνοια που έχουν και εκφράζουν για το «Σπίτι» μας !

thumbnail thumbnail 1

Η σχολική κοινότητα θέλει να ευχαριστήσει τον πρόεδρο της Σχολικής Επιτροπής κ. Λούπη Νικόλαο και τον κ. Ντόστη Γεώργιο για το βάψιμο του στεγάστρου και άλλων σημείων του σχολείου μας.

Ευχαριστούμε επίσης, τον αντιδήμαρχο καθαριότητας κ. Γιάννη Κενελλόπουλο που μας διέθεσε τον υπάλληλο του δήμου κ. Βασίλη Μιχαλόπουλο.

Ευχαριστούμε τον κύριο Βασίλη Μιχαλόπουλο προσωπικά για την εξαιρετική και επιμελημένη εργασία του.

Το βάψιμο αποτελούσε επιτακτική ανάγκη για το σχολείο μας για την ασφάλεια και την αισθητική όλων όσοι βρίσκονται κάτω και γύρω από αυτό!

Γι ΄αυτό και σας ευχαριστούμε όλους θερμά από καρδιάς!

2Συνεχίστε την ανάγνωση