Εμπνευσμένοι από το καινοτόμο πρόγραμμα “Όλα τα ανακυκλώνω, τη ζωή μου βελτιώνω”, γοργόνες και πειρατές έφτιαξαν από εφημερίδες τους υπέροχους χαρταετούς τους!
Σε συνδυασμό με το καινοτόμο πρόγραμμα “Ο κήπος του σχολείου μας”, το ολοήμερο τμήμα κατασκεύασε μάσκες φρούτων και λαχανικών!
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.ΕντάξειΔιαβάστε περισσότερα