κυρια ποπη ευχομαι για τις γοργόνες και τους πειρατες σας να γινεται πηγη εμπνευσης στα πρωτα μαθητικα τους βηματα για να κολυμπησουν στα βαθια νερα της μαθησης και της ζωης με επιτυχια! φοβερη δουλεια με μερακι!
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.ΕντάξειΔιαβάστε περισσότερα
Μόνιμος σύνδεσμος
κυρια ποπη ευχομαι για τις γοργόνες και τους πειρατες σας να γινεται πηγη εμπνευσης στα πρωτα μαθητικα τους βηματα για να κολυμπησουν στα βαθια νερα της μαθησης και της ζωης με επιτυχια! φοβερη δουλεια με μερακι!