Όταν αλλάζει η μουσική, αλλάζω σχήμα και μορφή….

…ο τίτλος του πολιτιστικού προγράμματος που εκπόνησε φέτος στο σχολείο μας η ακούραστη γυμνάστριά μας, κα Αλεξία, σε συνεργασία με τους δασκάλους-ες της Γ΄ και ΣΤ΄τάξης και φυσικά το έτερον ήμισι, τη γυμνάστρια του συστεγαζόμενου, κα Αθανασία. Το πρόγραμμα αφορούσε τα είδη της μοντέρνας μουσικής και παρουσιάστηκε προχθές 13/6/2016 στους γονείς των μαθητών και στα υπόλοιπα παιδιά του σχολείου σε μια απολαυστική εκδήλωση με πολύ κέφι, ρυθμό και ζωντάνια. Να ευχαριστήσουμε και να δώσουμε συγχαρητήρια σε όλους τους συντελεστές της εκδήλωσης και φυσικά σε όλα τα παιδιά. Ιδιαίτερες ευχαριστίες στην κα Φωτεινή που μας έφτιαξε τις κιθάρες και επινόησε το σκηνικό, στον κο Τσάμη για το μοντάζ των τραγουδιών και στον κο Αυγέρη για το στήσιμο του σκηνικού. Στιγμιότυπα: