Ευχαριστήρια επιστολή προς Ίδρυμα Μελά

Η Προϊσταμένη, ο Σύλλογος Διδασκόντων και οι μικροί μας μαθητές θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε μέσα απο την καρδιά μας το

ΙΔΡΥΜΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Γ. ΜΕΛΑ

για την χορηγία του σε υλικό εξοπλισμό και εκπαιδευτικό υλικό προς τη σχολική μας μονάδα το σχολικό έτος 2022-2023.

Ανταποκρινόμενοι στο αίτημα μας οι υπεύθυνοι του Ιδρύματος επικοινώνησαν μαζί μας και ανταποκρίθηκαν στις ανάγκες μας και στα δύο τμήματα.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΑ ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΙΔΡΥΜΑ ΜΕΛΑ

Δείτε την επιστολή πατώντας στο παραπάνω σύνδεσμο

ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΑ ΕΠΙΣΤΟΛΗ
Με την παρούσα επιστολή η Προϊσταμένη, ο Σύλλογος Διδασκόντων και κυρίως οι μικροί μαθητές της σχολικής μας μονάδας θα θέλαμε να σας εκφράσουμε τις θερμές μας ευχαριστίες για την τόσο άμεση ανταπόκριση στο αίτημα που σας αποστείλαμε.

Η έγκριση του αιτήματος και η γενναιόδωρη χορηγία σας προς το σχολείο μας θα ενισχύσει το διδακτικό έργο των εκπαιδευτικών μας αλλά το πολυτιμότερο σημείο που μας χαροποιεί ιδιαίτερα είναι ότι θα μπορέσουν τα μικρά μας παιδιά να εκφραστούν και να δημιουργήσουν χωρίς περιορισμούς σε υλικά αγαθά και παιχνίδια!

Με τη χορηγία σας σε βιβλία οι μικροί μας ονειροπόλοι θα ταξιδέψουν σε νέα μονοπάτια και θα δημιουργήσουν τις δικές τους φανταστικές ιστορίες.

Η παρούσα επιστολή αποτελεί ελάχιστη ένδειξη εκτίμησης της αξιέπαινης πράξης του ιδρύματος. Ευχόμαστε να συνεχίσετε να ενισχύετε με τόσο ανεπτυγμένο το αίσθημα της κοινωνικής συνεισφοράς και ενσυναίσθησης και άλλα σχολεία που χρειάζονται την πολύτιμη βοήθεια σας…

Με μεγάλη ευγνωμοσύνη και εκτίμηση προς το έργο σας, ευχόμαστε το νέο έτος να σας χαρίσει δύναμη και υγεία να συνεχίσετε το σπουδαίο έργο ενίσχυσης της Προσχολικής Αγωγής που επιτελείτε με τόσο μεγάλο ζήλο