ΑΠΟΛΥΜΑΝΣΗ ΣΤΙΣ 9 ΜΑΡΤΙΟΥ

Σας ενημερώνουμε ότι, σύμφωνα με απόφαση της Δημάρχου Νέας Ιωνίας, τα σχολεία Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης του Δήμου θα είναι κλειστά τη Δευτέρα 9 Μαρτίου 2020 για προληπτική απολύμανση.

ΕΠΙΔΟΣΗ ΕΛΕΓΧΩΝ Β’ ΤΡΙΜΗΝΟΥ

Την Παρασκευή 20/3/2020 και ώρα  13:20 – 14:00 θα δοθούν οι έλεγχοι προόδου των μαθητών και μαθητριών των τάξεων  Γ’ έως και ΣΤ’ για το Β’ τρίμηνο του σχολικού έτους. Επίσης  την ίδια ώρα θα γίνει ενημέρωση προόδου για τους μαθητές και μαθήτριες των Α’ και Β’ τάξεων. Το Ολοήμερο θα λειτουργήσει κανονικά.

ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Η κ. Αμαράντηγου, δασκάλα του Α2,και η κ. Νιαούρη, δασκάλα του Β3, δεν θα δεχτούν την ημέρα αυτή τους γονείς για ενημέρωση, καθώς θα απασχολούνται στο Ολοήμερο. Οι γονείς των τμημάτων αυτών θα κλείσουν ραντεβού για να ενημερωθούν.