Εορτασμός της 25ης Μαρτίου

Την Παρασκευή 23 Μαρτίου 2018 θα τελεστεί μαθητική γιορτή για την επέτειο της 25ης Μαρτίου στο Δημοτικό Θέατρο “Γιάννης Δομνάκης” .Οι μαθητές θα προσέλθουν στο Θέατρο στις 9.00 π.μ. χωρίς τσάντες και θα αποχωρήσουν στις 10.00 π.μ. με ευθύνη των γονέων τους. Το Ολοήμερο Πρόγραμμα δεν θα λειτουργήσει αυτήν την ημέρα.

Aνακοίνωση σχετικά με την παρέλαση

Σας ενημερώνουμε ότι οι μαθητές και μαθήτριες που θα συμμετάσχουν στην παρέλαση την Κυριακή 25 Μαρτίου 2018 θα πρέπει να βρίσκονται με ευθύνη των γονέων τους στο σημείο εκκίνησης της παρέλασης (Λεωφ. Ηρακλείου και 28ης Οκτωβρίου) στις 11.00 π.μ. Οι γονείς και κηδεμόνες θα παραλάβουν τα παιδιά τους μετά το πέρας της παρέλασης από το προαύλιο του Μητροπολιτικού Ναού Αγίων Αναργύρων.

ΣΗΜ: Ο Σημαιοφόρος και οι παραστάτες πρέπει να βρίσκονται στο προαύλιο του ναού των Αγίων Αναργύρων στις 10.00 π.μ. για τη Δοξολογία, και έπειτα θα τους οδηγήσει ο κ. Σπανόπουλος στο σημείο εκκίνησης της παρέλασης.