Αρχική » Χωρίς κατηγορία » Κλειστά Δημοτικά και Νηπιαγωγεία της Αγίας Παρασκευής αύριο Τετάρτη 12/6 και την Πέμπτη 13/6, κανονικά θα γίνουν η γιορτή αποφοίτησης και η γιορτή λήξης στο σχολείο μας

Με απόφαση του ο Δήμαρχος Αγίας Παρασκευής, Ιωάννης Μυλωνάκης αναστέλλει λόγω καύσωνα τη λειτουργία όλων των σχολικών μονάδων Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης (Νηπιαγωγεία και Δημοτικά) του Δήμου Αγίας Παρασκευής, αύριο Τετάρτη 12/6 και την Πέμπτη 13/6. και αφήνει στην διακριτική ευχέρεια των διευθυντών των σχολείων την πραγματοποίηση των εορταστικών εκδηλώσεων.

Κατόπιν τούτων ανακοινώνουμε ότι στο σχολείο μας δεν θα γίνουν μαθήματα αύριο Τετάρτη 12/6 και την Πέμπτη 13/6 αλλά θα γίνουν κανονικά και σύμφωνα με τον προγραμματισμό μας η αποφοίτηση της ΣΤ΄ αύριο Τετάρτη στις 7:00 μ.μ στην αίθουσα εκδηλώσεων και η γιορτή λήξης στις αθλητικές εγκατάστασεις του σχολείου μεθαύριο Πέμπτη στις 7:30 μ.μ.

Ο Διευθυντής του σχολείου
Ιωάννης Λογοθέτης