Αρχική » Χωρίς κατηγορία » Βράβευση μαθητών που διακρίθηκαν στον 18ο Διαγωνισμό «Μαθηματικά και Παιχνίδι»

Βράβευση μαθητών που διακρίθηκαν στον 18ο Διαγωνισμό «Μαθηματικά και Παιχνίδι»

1 α

Η Ελληνική Μαθηματική Εταιρεία ανακοίνωσε τα ονόματα των μαθητών που διακρίθηκαν στο 18ο Διαγωνισμό «Μαθηματικά και Παιχνίδι» στο πλαίσιο του περιοδικού «Ο Μικρός Ευκλείδης» για μαθητές της Ε΄ και ΣΤ΄ τάξης των Δημοτικών σχολείων της χώρας μας που διεξήχθη  την ΠΑρασκευή 5 Απριλίου 2024.

Από το σχολείο μας διακρίθηκαν οι παρακάτω μαθητές/τριες  της Ε΄  και ΣΤ΄ τάξης  τους/τις οποίους/ες και συγχαίρουμε:

ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΜΕΝΕΛΙΑ – ΣΤ1

ΚΟΝΤΟΓIΩΡΓΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΣΤ2

ΣΚΟΤΕΙΝΙΩΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ-ΣΤ 2

ΖΟΥΜΠΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ -Ε1

ΠΑΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ-Ε2

ΣΤΡΑΓΑΛΙΝΟΣ ΑΛΙΚΙΒΙΑΔΗΣ -Ε2

ΜΠΟΥΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ -Ε3

Η βράβευση των μαθητών του σχολείου μας θα γίνει το Σάββατο 25 Μαΐου 2024 από τις 9.00 έως τις 11:00 στην Αίθουσα Τελετών του Εθνικού Μετσοβίου Πολυτεχνείου (Πολυτεχνειούπολη Ζωγράφου, είσοδος Κατεχάκη)