Στολίζουμε την τάξη μας με τα ανοιξιάτικα στολίδια της που είναι γεμάτα χρώματα και ζωή! Μιλάμε για την αναγέννηση της φύσης την Άνοιξη και μαθαίνουμε για τον κύκλο ζωής της πεταλούδας και του βατράχου.
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.ΕντάξειΔιαβάστε περισσότερα