Αρχική » Εκδηλώσεις » Αποκριάτικη Γιορτή

Αποκριάτικη Γιορτή

Παρασκευή  28 Φεβρουαρίου 2020 πραγματοποιήθηκε με επιτυχία η Αποκριάτικη Γιορτή στη σχολική μονάδα μας. Μέσα σε μια χαρούμενη ατμόσφαιρα, δόθηκε η ευκαιρία στους μαθητές και εκπαιδευτικούς να διασκεδάσουν και να βρεθούν μεταξύ τους.                                                                                                                                      Ο Σύλλογος Γονέων & Κηδεμόνων σε συνεργασία με τη Διεύθυνση είχε φροντίσει, για μια οργανωμένη αποκριάτικη γιορτή που περιλάμβανε εδέσματα και πολύ  χορό,με σύμμαχο τον καλό καιρό, το πάρτι συνεχίστηκε στον προαύλιο χώρο του σχολείου μας,  με  αμείωτο κέφι.

Και του Χρόνου! Καλή Σαρακοστή