Ημερήσια εκδρομή στην Αραβησσό Πέλλας

2014-05-08 11.06.48Την περασμένη Πέμπτη 8 Μαίου, το σχολείο μας πραγματοποίησε την καθιερωμένη ημερήσια εκδρομή του στην Αραβησσό της Πέλλας και συγκεκριμένα στην τοποθεσία Παραδείσιο. Σε μια περιοχή απίστευτης φυσικής ομορφιάς (όπως αποδεικνύεται και από τις φωτογραφίες), διδάσκοντες και μαθητές είχαν την ευκαιρία να χαλαρώσουν και να απολαύσουν την ηλιόλουστη ανοιξιάτικη ημέρα. Τέτοιου είδους εκδηλώσεις και δραστηριότητες σφυρηλατούν το πνεύμα ομαδικότητας και συναδελφικότητας που πάντα πρεσβεύει το σχολείο μας. Με υγεία και του χρόνου!!!

2014-05-08 14.54.49

Ένα σχόλιο σχετικά με το “Ημερήσια εκδρομή στην Αραβησσό Πέλλας”

1. Σιγουρα ηταν πραγματικα μια πολυ ομορφη και ευχαριστη εκδρομη. Και μια εκδρομη γινεται εκατο φορες καλυτερη εαν συνοδευεται απο καλη παρεα. Ειμαι βεβαιη λοιπον οτι εκεινη η μερα ηταν γεματη χαμογελαστα προσωπα και μια ξεχωριστη χαρα που μονο οποιος βρισκεται στο σχολειο μας την ανακαλυπτει!!!!

Τα σχόλια είναι απενεργοποιημένα.