ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΜΑΣ Bravo Schools 2019

Πανελλήνιος Σχολικός Διαγωνισμός
για τους 17 Παγκόσμιους Στόχους
(με την έγκριση του Υπουργείου Παιδείας (198746/Δ7)

Το σχολείο μας, με τους μαθητές των Β1, Δ2, Ε1 και Στ, συμμετέχει στο Bravo Schools τον Πανελλήνιο Σχολικό Διαγωνισμό για τους 17 Παγκόσμιους Στόχους, στον οποίο καταγράφονται οι προτάσεις των μαθητών για τη δημιουργία ενός καλύτερου κόσμου!
Συμμετέχει στο διαγωνισμό “Bravo Schools” με ένα Σχέδια Μαθήματος με τίτλο: “Σχολείο πολιτών: Γιατί με ένα θέλω όλα τα μπορώ”. Από την προεπισκόπηση μπορείτε να δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα. Θα θέλαμε, αν μπορείτε να μας υποστηρίζατε με την ψήφο σας στον παρακάτω σύνδεσμο:

Ψηφίστε ΕΔΩ

Διάρκεια ψηφοφορίας από 20/5 έως 30/5

Σας ευχαριστούμε!

Συμμετέχοντες εκπαιδευτικοί του προγράμματος:
1.Παπαζαχαρίου Ειρήνη Ανθή, 2.Κυρίτση Ελισάβετ, 3.Βουλγαρίδης Στέφανος, 4.Κόγκα Ανθή, 5.Σαβίγκου Μαριάνθη