Σας ενημερώνουμε ότι τα μαθήματα και σήμερα θα ξεκινήσουν από την 3η ώρα μέσω webex, σύμφωνα με το διαδικτυακό πρόγραμμα. Tα μαθήματα της Γθετ και Βθετ2 με τον κ. Μπούτρη δεν θα πραγματοποιηθούν.
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.ΕντάξειΔιαβάστε περισσότερα