ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Ενημερώνεται όλη η σχολική κοινότητα ότι την Παρασκευή 14/5/2021 διαπιστώθηκε θετικό κρούσμα covid 19 μετά από μοριακό τεστ που υπεβλήθη καθηγητής του σχολείου μας. Πιο συγκεκριμένα ο καθηγητής Παπακυριακόπουλος πέρα από το self test της καθιερωμένης Τετάρτης ενώ ήταν αρνητικός την επόμενη λόγω συμπτωμάτων επανέλαβε και την Πέμπτη όπου και βρέθηκε για πρώτη φορά θετικός.…Συνέχεια ανάγνωσης ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Καθορισμός αριθμού εισακτέων σπουδαστών στις Σχολές, τα Τμήματα και τις Εισαγωγικές Κατευθύνσεις Τμημάτων της Τριτοβάθμιας Εκπαίδευσης για το ακαδημαϊκό έτος 2021-2022.

Λήψη αρχείου

Δωρεάν Επιμορφωτική Διαδικτυακή Διάλεξη με θέμα “Βασικά Μέτρα και Αρχές Προστασίας κατά την Επιστροφή στο Σχολικό Περιβάλλον την περίοδο του covid-19”

Λήψη αρχείου

Προθεσμία υποβολής δικαιολογητικών για τη συμμετοχή υποψηφίων στις προκαταρκτικές εξετάσεις των Σχολών Δοκίμων Σημαιοφόρων Λ.Σ.-ΕΛ.ΑΚΤ. και Δοκίμων Λιμενοφυλάκων με το σύστημα των Πανελλαδικών Εξετάσεων ακαδημαϊκού έτους 2021-2022.

Λήψη αρχείου Λήψη αρχείου

Εσπερίδα Επαγγελματικού Προσανατολισμού με σκοπό την παρουσίαση των Ανώτατων Εκπαιδευτικών Ιδρυμάτων της Κρήτης

Λήψη αρχείου Λήψη αρχείου