Το ερχόμενο Σάββατο 5 Νοεμβρίου στις 6 μ.μ. (προσέλευση στις 5:45′ για να μην αργήσουμε!) στην αίθουσα εκδηλώσεων του σχολείου μας (Σίμου Χουτζαίου 18, Αγ. Φωτεινή) αρχίζει ο φετινός κύκλος προβολών, με ταινίες συνήθως μουσικού περιεχομένου.
Η είσοδος είναι φυσικά δωρεάν και μπορείτε εκτός από τον εαυτό σας να φέρετε και όποιον άλλον φιλότεχνο και φιλήσυχο άνθρωπο θέλετε.
Η πρώτη ταινία είναι η ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ με τη Μέρυλ Στρηπ.