ΑΠΟΤΙΜΗΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΕΡΓΟΥ ΣΤΟ ΠΛΑΙΣΙΟ ΤΗΣ ΕΞΩΤΕΡΙΚΗΣ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ 2021-2022

Σεπ 20224

Στον παρακάτω σύνδεσμο μπορείτε να δείτε τη συνοπτική έκθεση αξιολόγησης του εκπαιδευτικού έργου του σχολείου μας στο πλαίσιο της εξωτερικής αξιολόγησης για το σχ. έτος 2021-2022.

Λήψη αρχείου

από κάτω από: ΕΚΘΕΣΕΙΣ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ ΣΧΟΛΙΚΗΣ ΜΟΝΑΔΑΣ| | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΑΠΟΤΙΜΗΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΕΡΓΟΥ ΣΤΟ ΠΛΑΙΣΙΟ ΤΗΣ ΕΞΩΤΕΡΙΚΗΣ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ 2021-2022

9/5/1950: Παρουσιάζεται η πρόταση για τη δημιουργία της ενωμένης Ευρώπης
Ο Ρόμπερτ Σούμαν παρουσιάζει την πρότασή του για τη δημιουργία της ενωμένης Ευρώπης. Η πρότασή του αυτή, που έμεινε στην ιστορία ως «Διακήρυξη Σούμαν» θεωρείται ότι συνεισέφερε στη δημιουργία της Ευρωπαϊκής Ένωσης.

9/5/1950: Παρουσιάζεται η πρόταση για τη δημιουργία της ενωμένης Ευρώπης