Εργαστήρια Δεξιοτήτων -Δημιουργώ και Καινοτομώ – Δημιουργική Σκέψη και Πρωτοβουλία STE(Α)M και Εκπαιδευτική Ρομποτική μέσα από τον κύκλο του Νερού και την Υδροδυναμική
Ακολουθούν οι δραστηριότητες του συγκεκριμένου Προγράμματος όπως υλοποιήθηκαν μέσα στις τάξεις μας.
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.ΕντάξειΔιαβάστε περισσότερα